به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ May 2024 21
کد خبر: ۳۶۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷

برنامه سه هفته ابتدایی لیگ یک اعلام شد

برنامه سه هفته ابتدایی لیگ یک اعلام شد

خوزستان اسپورت- برنامه هفته‌های اول تا سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال کشور از تاریخ 11 شهریورماه آغاز خواهد شد و سه تیم نفت مسجدسلیمان، استقلال ملاثانی و خلیج‌فارس ماهشهر به عنوان نمایندگان خوزستان در این فصل حضور خواهند یافت.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه 3 هفته ابتدایی لیگ دسته اول کشور به شرح زیر اعلام شد:

هفته اول - شنبه 11 شهریور
داماشیان گیلان- مس کرمان- ساعت 18- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
سایپا تهران- دریا کاسپین بابل- ساعت 18- ورزشگاه پاس قوامین تهران
مس سونگون ورزقان- خلیج فارس ماهشهر- ساعت 18:15- ورزشگاه یادگار امام تبریز
پارس جنوبی جم- خیبر خرم‌آباد- ساعت 19:15- ورزشگاه تختی  جم
نفت مسجد سلیمان- فجرسپاسی شیراز- ساعت 19:15- ورزشگاه شهید بهنام محمدی  

یکشنبه 12 شهریور
شهر راز شیراز - استقلال ملاثانی- ساعت 18:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
مس شهر بابک - میهن آریو اسلامشهر - ساعت 18:45- ورزشگاه سردار سلیمانی شهربابک
چادرملو اردکان - شهرداری آستارا - ساعت 18:45- ورزشگاه شهید نصیری یزد
نفت و گاز گچساران - خوشه طلایی- ساعت 19:15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

هفته دوم - یکشنبه 19 شهریور
دریا کاسپین بابل - مس سونگون ورزقان- ساعت 17:45- ورزشگاه شهدا سیمرغ
میهن آریو اسلامشهر - شهر راز شیراز - ساعت 17:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
خوشه طلایی - سایپا تهران- ساعت 18- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
شهرداری آستارا – نفت مسجدسلیمان- ساعت 18- ورزشگاه وحدت  آستارا
خیبر خرم آباد – مس شهر بابک- ساعت 18- ورزشگاه تختی خرم آباد
مس کرمان - نفت و گاز گچساران - ساعت 18:15- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
فجر شهیدسپاسی شیراز - داماشیان گیلان- ساعت 18:30- ورزشگاه حافظیه شیراز
خلیج فارس ماهشهر - پارس جنوبی جم- ساعت 19- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

دوشنبه 20 شهریور
استقلال ملاثانی- چادرملو اردکان - ساعت 19- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد

هفته سوم - یکشنبه 26 شهریور
سایپا تهران – فجرسپاسی شیراز- ساعت 17:30- ورزشگاه  پاس قوامین تهران
داماشیان گیلان - استقلال ملاثانی - ساعت 17:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
خوشه طلایی ساوه - مس کرمان- ساعت 17:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
مس سونگون ورزقان - خیبر خرم‌آباد- ساعت 18- ورزشگاه یادگار امام تبریز
چادرملو اردکان - مس شهربابک- ساعت 18:15- ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهر راز شیراز - خلیج فارس ماهشهر- ساعت 18:30- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
نفت مسجد سلیمان - میهن آریو اسلامشهر - ساعت 18:45- ورزشگاه تختی مسجدسلیمان
نفت و گاز گچساران - دریا کاسپین بابل - ساعت 18:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد
پارس جنوبی جم - شهرداری آستارا  - ساعت 18:45- ورزشگاه تختی‌‌ جم

پیامک :5000291247
  • پربیننده ترین ها
  • پربحث ترین ها