به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ March 2024 05
کد خبر: ۵۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
تعداد نظرات: ۴ نظر

توضیحات دکتر مرادی درباره مصدومیت جماعتی

پزشک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مهرداد جماعتی مراحل درمانی را پشت سر گذاشته و به احتمال فراوان از فردا در اختیار کادرفنی قرار می‌گیرد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، اکبر مرادی در مورد وضعیت مصدومیت مهرداد جماعتی گفت: جماعتی مراحل درمانی را زیر نظر کادر پزشکی پشت سر گذاشته است. از فردا تمرینات را دنبال می‌کنیم. در جلسه تمرینی فردا یک ارزیابی کوچک از وضعیت جماعتی خواهیم داشت و اگر مشکلی وجود نداشته باشد او را تحویل مربی بدنساز و کادر پزشکی می‌دهیم.

وی در مورد اینکه آیا جماعتی از هفته اول می‌تواند برای فولاد خوزستان به میدان برود، تصریح کرد: خیر این بازیکن شرایط بازی از هفته اول را ندارد اما کم کم با تمریناتی که می‌کند می‌تواند در میدان حاضر شود.

پزشک فولاد خوزستان در ادامه یادآور شد: خوشبختانه سایر بازیکنان ما مشکلی برای بازی کردن ندارند.  خوشبختانه اکثر بازیکنان کلیه تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشتند و مشکلی وجود نداشته است. امروز هم 5 تن از بازیکنان را به تهران آوردیم تا تست پزشکی خود را انجام دهند و امیدواریم این بازیکنان هم از لحاظ سلامتی مشکلی نداشته باشند و کارت بازی‌ آنها صادر شوند. جا دارد از کمیته پزشکی هم تشکر ویژه‌ای داشته باشم که با تلاش‌هایی که انجام می‌دهند کارها را به خوبی پیش می‌برند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۴
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
0
2
اشکال نداره ما خانزاده بزرگو داریم که تانیم فصل هم نمیرسه بازی ها یاولی هم نرسیدی سهله
rama
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
0
1
حسین جان مگه خانزاده اومده بازی کنه بعنوان آنالیزور میره رو سکو کلا این فصل. قراره رو سکو حموم آفتاب بگیره که برا فصل بعد آماده برگرده پرسپولیس
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
0
1
اقای اژدری و اسکوجیچ پرسپولیس علیرغم نیاز شدید به دفاع چپ حاضر نشد جماعتی را واسه اندک مصدومیت جذب کنه بعد شما خانزاده 17 ماه محروم را به امید بخشش محرومیت جذب کردید بعد میگید باید مدیران خوزستانی باشند این هم اژدری دلش خوشه که میگه اگر از 6 بازی بیشتر باشه از مبلغ قراردادش کم میکنیم ولی کی جوابگوی باختهای احتمالی تیمه اقای اژدری نمیدونه
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
0
0
من نمیدونم چرا اسکوچیچ یه دوروازبان خوب نمیگیره سلیمی پدر تیمو در اورده