به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ March 2024 05
کد خبر: ۵۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴
تعداد نظرات: ۴ نظر

عادل کلاه‌کج؛ یک شهر و سه تیم

عادل کلاه‌کج؛ یک شهر و سه تیم

خوزستان اسپورت- دو دلیل باعث می‌شود تا عادل کلاه‌کج بازیکن ویژه‌ای در استقلال اهواز مدل 94 باشد.

به گزارش خوزستان اسپورت، از روزی که عادل کلاه‌کج برای اولین بار در لیگ برتر ایران به میدان رفت، بیش از 10 سال سپری شده است. هافبک رامهرمزی فوتبال خوزستان در اوج جوانی به ترکیب تیم اصلی فولاد راه یافت و با این تیم به قهرمانی لیگ برتر رسید. کلاه‌کج که دوسال پس از قهرمانی، سقوط به لیگ یک را هم با فولاد تجربه کرد، در اولین بازی با پیراهن استقلال اهواز، بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بست.

تغییر کامل ترکیب استقلال اهواز نسبت به فصل گذشته باعث شد تا عادل کلاه‌کج در اولین بازی کاپیتان تیم آبی پوش اهواز باشد و یکی از نقاط تمایز وی این موضوع باشد.

دلیل مهمتر اما به تن کردن پیراهن هر سه نماینده اهواز در تاریخ 14 ساله لیگ برتر ایران است. شهر اهواز از ابتدای آغاز لیگ برتر در سال 81 تاکنون سه نماینده در این مسابقات داشته و عادل کلاه‌کج بهمراه عبدالهادی خنیفر کاپیتان استقلال خوزستان، تنها بازیکنانی هستند که پیراهن هر سه تیم استقلال اهواز، فولاد و استقلال خوزستان را در لیگ برتر فوتبال ایران به تن کرده اند.

عادل کلاه‌کج که نسبت به قرار گرفتن نامش در لیست بازیکنان مازاد سال گذشته استقلال خوزستان اعتراضات زیادی داشت و چند مصاحبه در انتقاد از تصمیم عبداله ویسی انجام داد، این فرصت را یافته تا بار دیگر در شهری که او را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرد، به میدان برود.

کلاه‌کج قطعاً نمی خواهد این فرصت خوب برای اوج گیری دوباره در سن 31 سالگی را از دست بدهد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۴
Iman
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
2
3
با ارزوى موفقيت، البته هنوز يادمون هست كه هادى خنيفر استقلال اهوازى با تعصبه، وقتى تو مس رفسنجان بود و گل زد زير پيرهنش نوشته بود هميشه استقلال اهواز
فولاد خورشید جنوب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
0
6
کلاه کج یکی دیگه از ستاره های سوخته ی فولاد
در کنار کلاه کج می تونیم به نامهایی چون میثم سلیمانی علی بداوی محمد علوی مکی شریفی محسن و لفته ی حمیدی و... را نام برد
نسلی که به دلیل سوء مدیریت مسعود رضاییان و در نهایت سقوط فولاد تباه شدن
ناشناس
|
Latvia
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
2
3
من این صحنه هادی خنیفر را ندیده ام ولی اگر واقعا اینچنین باشد که او در شادی بعد از گل زدن برای مس رفسنجان کلمه استقلال اهواز را نشان داده است به جرات میتوان گفت که او متعصب ترین بازیکن خوزستانی باشد که تا به امروز دیده ایم .
سیداستقلالی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
1
1
...
مدیر پایگاه با سلام
قرار بوده دو بازیکن برای تست فنی بیایند که احتمالا همین نفرات باشند.