به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ May 2024 30
کد خبر: ۵۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

توضیحات شهبازی درباره جرایم بازیکنان و مربیان

توضیحات شهبازی در رابطه با جرایم بازیکنان و مربیان

خوزستان اسپورت- رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: بازیکنان و مربیان را نمی‌توان به خاطر مسائل فنی مثل شکست یا سقوط تیم جریمه مالی کرد مگر آنکه چنین شرطی در قرارداد گنجانده شده باشد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، مصطفی شهبازی در مورد قرارداد بازیکنان و باشگاه‌ها اظهار داشت: بازیکنان و باشگاه‌ها برای عقد قرارداد کاملا آزاد هستند تا هر مطلبی را که می‌خواهند در قرارداد فی‌مابین ذکر کنند و فرم یکسانی بین قرارداد بازیکنان و باشگاه‌ها وجود ندارد. شرایط ضمن عقد می‌تواند شرایط دلخواه طرفین باشد.

وی در مورد اینکه چرا از اصلاح قرارداد بازیکنان صحبت کرده گفت: قرارداد بازیکنان و باشگاه‌ها به این جهت اصلاح می‌شود که ممکن است بندی در آن ذکر شده باشد که خارج از قوانین مدنی و آیین‌نامه فدراسیون فوتبال باشد. به همین دلیل در چنین قراردادهایی به اطلاع طرفین می‌رسانیم که یا این بند اصلاح شود و یا در صورت عدم اصلاح به آن بند در صورت بروز اختلاف رسیدگی نخواهد شد و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ گونه دخالتی در عقد قرارداد بازیکن و باشگاه ندارد و نمی‌کند.

شهبازی با اشاره به شرایط فنی تیم‌ها گفت: باشگاه‌ها نمی‌توانند بازیکنان و مربیان را به دلیل مسائل فنی جریمه مالی کنند یعنی اینکه به بازیکن و مربی گفته شود چون تیم باخت یا سقوط کرد شما فلان مبلغ جریمه می‌شوید. مگر آنکه در هنگام عقد قرارداد این مسئله در قراردادها ذکر شده باشد یعنی اینکه در قرارداد بازیکن آمده باشد در صورت باخت فلان مبلغ جریمه خواهید شد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
سینااا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
0
0
منطقی نیست... همونطور که تشویق بر اساس عملکرد فنی و نتیجه صورت میگیره، باید قانون جریمه رو هم در نظر بگیره.
  • پربیننده ترین ها
  • پربحث ترین ها