به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ March 2024 05
کد خبر: ۵۹۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۰
تعداد نظرات: ۱۰ نظر

شریفات: مشکلی با اسکوچیچ ندارم

شریفات: مشکلی با اسکوچیچ ندارم

خوزستان اسپورت- هافبک تهاجمی تیم فولاد خوزستان اعتقاد دارد که لیگ برتر تاره آغاز شده و این دو بازی نباید باعث ناامیدی هواداران شود.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ورزش سه، تعویض اسماعیل شریفات در بازی با پدیده خراسان ناراحتی این بازیکن را به دنبال داشت. شریفات که پس از تعویض روی نیمکت نشسته بود، با الفاظی از سوی یکی از نیمکت نشینان تیم فولاد مواجه شد و مشاجره ای بین آن ها پیش آمد.

شریفات در رابطه با شرایط تیم فولاد و اتفاقات بازی با پدیده توضیحاتی داده است که آن را مرور می‌کنید.

خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم
قبول دارم که تیم ما خوب بازی نکرد. آقای اسکوچیچ هم در جلسه ای که بعد از شام با بازیکنان داشت، به ما گفت اگر می توانستم هر 11 بازیکن را تعویض می کردم. من فقط از یک نکته خوشحالم و آن اینست که شرمنده تماشاگران خوزستانی حاضر در ورزشگاه نشدیم. این تماشاگران 90 دقیقه فولاد را تشویق کردند و حق آن ها نبود که با ناراحتی از ورزشگاه خارج شوند.

امیدوارم شرایط تغییر کند
لیگ تاره آغاز شده است. این دو بازی نباید باعث ناامیدی هواداران شود. بچه ها در مسابقات تدارکاتی روبروی تیم های خارجی خیلی خوب کار کردند و دقیقاً نمی دانم که چرا در این دوهفته نتوانستیم مثل بازی های تدارکاتی کشور ترکیه ظاهر شویم. امیدوارم این شرایط بزودی تغییر کند و تیم فولاد بتواند رضایت هوادارانش را جلب کند.

تاکتیک تیم فرق کرده است
اینکه می گویید در این دوبازی مثل سال های قبل از هنر فردی و حرکات پا به توپ استفاده نکرده ام، کاملا درست است و دلیل هم دارد. امسال تاکتیک تیم ما فرق کرده و من بعنوان بازیکن موظف به اجرای وظایفی هستم که مربی از من می خواهد. مثلا سال گذشته آقای اسکوچیچ به من می گفت وقتی در یک سوم خط دفاعی حریف صاحب توپ شدی، آزاد هستی هر کاری با توپ انجام بدهی. ولی امسال تاکتیک تیم تغییراتی داشته است. سرمربی تاکید کرده تا کمترین ضربه را به توپ بزنم و آن را سریعا به یار هم تیمی برسانم، من هم موظف به انجام این کار هستم و نمی توانم بدون اجازه مربیان دست به کارهای انفرادی بزنم.

نمی خواهم تیم به حاشیه برود
همه اتفاقاتی که بعد از تعویض من افتاد، ناخواسته بود. اگر شما فیلم مسابقه را دوباره ببینید، متوجه می شوید لحظه ای که قرار بود از بازی خارج شوم، در یک قدمی خط طولی زمین بودم و با یک قدم از زمین خارج شدم. بلافاصله بازوبند را از دستم در آوردم و از بیرون خط به سمت ساسان انصاری پرتاب کردم تا آن را به علی سلیمی برساند ولی بازوبند به زمین افتاد. من هم سریع خم شدم و آن را برداشتم و به انصاری دادم. بعد که روی نیمکت نشستم، یک نفر آمد حرف هایی زد که جوابش را دادم. خیلی نمی خواهم وارد این موضوع شوم چون دوست ندارم تیم به حاشیه برود.

با اسکوچیچ مشکلی ندارم
اگر با اسکوچیچ مشکل داشتم که امسال در فولاد نمی ماندم. با اسکوچیچ و دو مربی خارجی دیگر که در فولاد هستند، رابطه خوب و محترمانه ای دارم. در این چندسال که در فولاد بودم، پیش نیامده با مربی یا بازیکن درگیر شوم و همیشه سعی کردم حرمت همه را نگه دارم اما تحمل انسان اندازه ای دارد. مسائلی را از جانب بعضی افراد می بینم و سکوت می کنم تا به تیم ضربه وارد نشود. از دکتر مرادی و آقای داراب پور هم تشکر می کنم که دیروز فضا را آرام کردند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
2
22
اسماعيل باغيرت ،كل خوزستان داره ميبينه كه چطور تو بازي خودتو به اب واتيش ميزني بخاطر تيم استانت
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
3
11
انشالا این بازی ببریم تیم راه بیفته امسال خیلی نگرانم خداکنه نریم پایین
بنیامین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
5
11
آقای شریفات بچه گلیه راست میگه اون اهل حاشیه نیست ولی این اسکوچیچ نمیدونم چرا تیمشو تضعیف میکنه .این دوتا بازی اول آسون بود ببینید اولین باختش مقابل اس خ دومین باخت هفته بعدش مقابل سپاهان بعدش هم استرس و ترس سقوط نکردن اخرشم اگه شانس بیاره فولاد رده سیزدهم میشه که فقط بمونه تا وقت هست این اسکوچیچ و دارو دستش امسال مضحکه سرخابیای تهرون و تیممهای اصفهون نشیم از آقای مقتدایی تقاضا دارم خودش بیاد نضارت کنه
فولاد خورشید جنوب
|
Germany
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
2
17
اسی جان تو که ثابت شده هستی و نیاز به تعریف و تمجید نداری اما اخلاق حرفه ای حکم می کنه همه از مربی تیم تبعیت کنن به قول خودت مهم اینه که دیروز شرمنده ی هوادارا نشدید به خصوص اونهایی که تو ورزشگاه بودن والا من هم بیشتر به خاطر اونها ناراحت بودم
امیدوارم فولاد دوباره همون تیمی بشه که هممون بهش افتخار بکنیم
khz
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
2
6
( یک نفر آمد حرف هایی زد که جوابش را دادم. خیلی نمی خواهم وارد این موضوع شوم چون دوست ندارم تیم به حاشیه برود.)منظورش کورش بختیاری زاده بود ؟از دست بختیاری زاده عصبانی بود؟
فولادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
1
5
افرین به بازیکنان با غیرت فولاد .ما با بازیکنا هیچ مشکلی نداریم مشکل تیم فقط مربوط به سرمربی و مدیران فولاده اقای اسکو لیگ قبل گفت بازیکن ندارم .این فصل نذاشتنش بازیکن جذب کنه .جهت صرفه جویی
آفتاب سرخ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
1
6
اسی مسی ما هوادارا همیشه طرف دار تو بودیم وهستیم کسی جرات نداره به شما چیزی بگه چون با ما طرفه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
0
2
شريفات باغيرت وتعصبي براي فولاد مي جنگد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
0
2
شريفات با تعصب ترين بازيكن
محمد امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
0
0
اسماعیل فقط بخاطر خوزستان و فولاد و همه طرفدارای فولاد تو همه جای دنیا بازی کن باغیرت و تعصب همیشگیت فولاد گل میخواد گللللللللللللللللللللل%