به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ May 2024 30
کد خبر: ۶۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۲

استیلی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

استیلی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اگر امروز قدر موقعیت‌های خود را می‌دانستیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، حمید استیلی پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر استقلال اهواز در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم و امیدوارم توانسته باشیم آنها را در طول 90 دقیقه خوشحال کرده باشیم.

وی ادامه داد: امروز خیلی خوب بودیم در حالی که تنها دو روز تمرین کرده بودیم. نقاط ضعف خود را برطرف کرده و حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم،‌ خوشبختانه بازیکنانم تاکتیک‌پذیر هستند و به همین دلیل توانستیم امروز پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با بیان اینکه راه طولانی در پیش داریم خاطرنشان کرد: اگر امروز قدر موقعیت‌های خود را می‌دانستیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم، قطعاً با این برد مغرور نخواهیم شد چرا که می‌دانیم راه طولانی در پیش داریم امیدوارم هواداران مثل امروز تا پایان لیگ حامی ما باشند.

وی افزود: در دقایقی از بازی از نظر بدنی کم آوردیم اما فشار و حمایت تماشاگران انرژی مضاعف به ما داد و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. در مجموع تیم شرایط خوبی داشت و نیاز به تعویض احساس نشد.

استیلی گفت: در برخی از پست‌ها چند بازیکن داریم و در برخی پست‌ها بازیکن تخصصی نداریم. امروز چند تعویض انجام دادیم که نتیجه مسابقه را حفظ کنیم و همه دیدند که بعد از تعویض هم روند تیم ما تغییری نکرد.

سرمربی تیم ملوان در خصوص قضاوت داور در این مسابقه اظهار داشت: نمی‌خواهم در مورد عملکرد داور قضاوت کنم در نیمه اول بازیکنان ملوان کمی عصبی شدند و کارت‌های زرد بی‌مورد گرفتند که فکر می‌کنم این موضوع در آینده برای ما مشکل‌ساز خواهد شد. برخی از بازیکنان به دلیل اعتراض به داور کارت گرفتند و باید این موضوع را حل کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید در چند پست بازیکن جذب کنیم عنوان کرد:‌ بعد از دو جلسه از شرایط کلی تیم راضی هستم ما برای بازی امروز حریف را آنالیز کرده بودیم و پیروز شدیم اما می‌دانیم که کار زیادی داریم.

استیلی در خصوص مهمترین مشکل ملوان در حال حاضر تصریح کرد: مهمترین مشکل ما مباحث مالی است اما دنیامالی قول داده است که این مشکلات را برطرف کند ما می‌دانیم که رفع این مشکل نیازمند زمان است و به همین دلیل عجله نمی‌کنیم.

وی گفت: مسئولان دنبال اسپانسر هستند من دنیامالی را می‌شناسم و به صداقت وی ایمان دارم. اعضای با نفوذی در هیأت مدیره ملوان حاضر هستند که امیدوارم کمک کنند تا زیرساخت‌های ملوان درست شود.

پیامک :5000291247
  • پربیننده ترین ها
  • پربحث ترین ها