به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید

      
سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ February 2024 27
کد خبر: ۶۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
تعداد نظرات: ۲ نظر

تغییر چهره استقلال در مصاف با استقلال اهواز

تغییر چهره استقلال در مصاف با استقلال اهواز

خوزستان اسپورت- استقلال درحالی به مصاف استقلال اهواز می‌رود که به احتمال فراوان شاهد تغییرات نسبتاً زیادی در ترکیب شاگردان مظلومی در این دیدار خواهیم بود.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، استقلال تهران و استقلال اهواز عصر جمعه به مصاف یکدیگر می روند. در این دیدار استقلالی‌ها به احتمال بسیار زیاد شهباززاده و کرار را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند. از آن سو حنیف عمران‌زاده با رفع محرومیت و فخرالدینی پس از بهبود ناشی از مصدومیت می‌توانند در این دیدار به میدان بروند.

اضافه شدن این دو بازیکن می‌تواند باعث تغییراتی در چیدمان دفاعی استقلال شود. در بازی‌های قبلی استقلال خط دفاع چهار نفره استقلال را خرسندنیا، عمران‌زاده، حاج محمد و میثم مجیدی تشکیل می‌دادند. در این دیدار احتمال دارد مگویان و خرسندنیا روی نیمکت بنشینند و به جای آنها فخرالدینی و عمران‌زاده به میدان بروند. هرچند که شاید مظلومی در رابطه با فخرالدینی کمی احتیاط کند و ابتدا مگویان را در دفاع راست و در ادامه بازی فخرالدینی را به میدان بفرستد.

نکته دیگر درباره ترکیب استقلال آماده شدن یعقوب کریمی است و احتمال دارد این بازیکن در این دیدار در دقایقی جای میثم مجیدی را پر کند. از طرفی دیگر با توجه به عملکرد نسبتا ضعیف برهانی برابر ذوب آهن شاید استقلال با تک فوروارد بازی کند. تجربه ثابت کرده که مظلومی به سیستم 1-3-2-4 علاقه زیادی دارد و در این سیستم احتمال دارد کریمی و برزای اهرم‌های خوبی برای سرمربی استقلال باشند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0
5
اس اس شهر اهواز
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
0
4
استقلال اهواز عشق است
  • پربیننده ترین ها
  • پربحث ترین ها